na górę

Masz prawo zrezygnować z zakupu w przypadku, gdy podczas oględzin dostarczonego pocztą lub przez kuriera towaru zauważysz uszkodzenia mechaniczne lub inne jawne wady. Możesz skorzystać z prawa do wymiany lub zwrotu nabytego towaru. Możemy zaproponować Ci wymianę Twojego towaru na analogiczny (o ile jest dostępny w magazynie) lub rozpatrzyć możliwość wymiany towaru na inny produkt według Twojego wyboru.

W przypadku, gdy towar Ci nie odpowiada ze względu na swoje właściwości, otrzymujesz prawo do zwrotu lub wymiany towaru należytej jakości w ciągu 14 dni od daty zakupu.

Jeżeli odmowa nastąpiła po dokonaniu wpłaty, zwrócimy Ci wartość zamówienia (albo zaproponujemy alternatywny produkt w tej samej lub niższej cenie) po potrąceniu kosztów wysyłki.

Zwrot towaru należytej jakości możliwy jest wówczas, gdy towar nie był używany, pozostał w stanie nienaruszonym, zachowane zostały jego właściwości, plomby, etykiety oraz dokumenty, potwierdzające zapłatę (paragon, faktura, potwierdzenie doręczenia lub inne).

By dokonać wymiany lub zwrotu towaru, musisz:
  • W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki poinformować nas przez telefon lub pocztą elektroniczną o pozycjach, podlegających wymianie lub zwrotu.
  • Wysłać przesyłkę zwrotną pocztą na adres firmy:____________________________
  • Po otrzymaniu przez firmę przesyłki zwrot należności za towar nastąpi w ciągu 3-5 dni roboczych.
  • Przy wymianie towaru: wyślij do nas towar, a otrzymasz wstępnie omówiony wariant. Koszty wysyłki ponosi kupujący.
  • W przypadku ujawnienia wad fabrycznych masz prawo do zwrotu lub wymiany towaru, przy czym koszty wysyłki ponosi sprzedawca.

Zwrot lub wymiana są możliwe pod warunkiem zachowania nienaruszonego stanu towaru, jego właściwości itd, dokumentu (paragon), potwierdzającego otrzymanie towaru, oraz braku śladów użytkowania (zużycia). Zwrot należności nastąpi natychmiast po tym, jak otrzymamy towar, po potrąceniu poniesionych przez nas kosztów wysyłki.